Eski iptvkanallari.org Yeni Adıyla Yayında

Eski Sitemizde Kullandığınız Kullanıcı Adı ve Şifre İle Sisteme Giriş Yapa Bilirsiniz

Veya Kayıt ol
iptvforumucom
İletişim : admin@iptvforumu.com
  • İLETİŞİM
    Whatsapp Hattımız : 05073550044 - Bilgi İçin : TIKLAYIN!

Program Kayıt Defterini Düzeltme Hataları Onarma

  • Konbuyu başlatan GOKHAN
  • Başlangıç tarihi
G

GOKHAN

Guest
Raxco PerfectRegistry, kayıt defteri hatalarını ortadan kaldırarak ve PC performansını iyileştirerek yavaş bilgisayarınızı onaran bir kayıt defteri optimizasyon yazılımıdır. PerfectRegistry, Windows Kayıt Defteri'ni temizler ve dolaştırır; genel PC performansını artırır ve programın donmasına ve sistem çökmelerinin önlenmesine yardımcı olur. Geçersiz kayıt defteri hatalarını temizleyerek uygulama yanıt sürelerini artırın. Raxco PerfectRegistry, bir tıklama ile otomatik olarak geçersiz kayıt defteri girdilerini algılamak ve düzeltmek için gelişmiş bir tarama altyapısı kullanarak programlarınıza ve uygulamalarınıza daha hızlı erişmenizi sağlar. PerfectRegistry'ın Windows kayıt defterinizden geçersiz ve geçersiz girdileri kaldırmasına izin vererek genel sistem performansını artırın, böylece daha pürüzsüz bir PC çalışması sağlanır.

Raxco PerfectRegistry düzenli olarak kayıt defteri hatalarını gidermek yoluyla daha istikrarlı bir bilgi işlem ortamı sağlar. PerfectRegistry, gerekirse bir kayıt defterini tamamen geri almanıza izin veren bir yedekleme ve geri yükleme işlevselliği içerir.

Crack dosyası içindedir Programın Kurulu olduğu bölümüne Program Kapalıyken RegCleanPro.dll Programın Kurulu olduğu yere atın ve Crack İşlemi TamamlanmıştırDosya boyutu: 4 MB


 
Üst